Cirkevné zbory - Služby Božie

Betliar

 
kantor: Ján Červenák
9:00 Služby Božie
 

Čierna Lehota

002 cierna-leh-kostlCirkevný zbor ECAV na Slovensku Čierna Lehota
adresa: Čierna Lehota 59, 049 36 p. Slavošovce
kontakt: 0918 828 339
Predsedníctvo
Mgr. Radoslav Naď − námestný farár
Kvetoslava Zacharová - zborová dozorkyňa
 
Kantorky: Kvetoslava Gallová, Katarína Pukanská
13:15 Služby Božie
   

Dlhá Ves

003 dlha-ves-k1Cirkevný zbor ECAV na Slovensku Dlhá Ves
adresa: Kostolná 179, 049 55 Dlhá Ves
kontakt: 0918 828 331
Predsedníctvo
Mgr. Andrea Trencsényiová − námestná farárka
Ing. Zoltán Ferdinand - zborový dozorca

Služby Božie:
 10:00 Dlhá Ves
11:30 Kečovo 1. a 3. nedeľa
13:00 Ardovo 3. nedeľa v mesiaci
 

Dobšiná

Predsedníctvo
Mgr. Radovan Gdovin − zborový farár-konsenior
Ing. Ján Mihok - zborový dozorca
 
kantorka: Gizela Gecelovská, Ľubomír Hyben
Služby Božie:
9:00 Dobšiná
14:00 Dobšiná nemecké raz za mesiac
7:30 Mlynky raz za mesiac 
   

Gemerská Poloma

005 gem-poloma-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku Gemerská Poloma
adresa: Súľovská 77, 049 22 Gemerská Poloma
kontakt: 058/795 01 16
Predsedníctvo
Mgr. Janka Maťová – zborová farárka
Vladimír Lišuch - zborový dozorca
 
kantor: Ján Červenák
10:30 Služby Božie 
 
 

Gemerské Teplice

006 kostol-gemerskmilhostCirkevný zbor ECAV na Slovensku Gemerské Teplice
adresa:Gemerské Teplice 63, 049 16
kontakt: 0903 135 443
Predsedníctvo
Mgr. Ivan Bojna– námestný farár v Jelšave - administrátor
zborový dozorca: neobsadené
 
kantor: Ladislav Tomes
Služby Božie:
11:00 Gemerské Teplice 1. nedeľa
Gemerský Milhosť 2. nedeľa, ďalšie nedele podľa dohody
   

Chyžné

 
kantorka: Jana Januchová st.
Služby Božie:
9:30 Revúcka Lehota
11:00 Chyžné
14:00 Lubeník a Mníšany striedavo
15:00 Kopráš 1x za mesiac
 

Jelšava

008 Jelsava-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku Jelšava
adresa: Nám. SNP 488, 049 16 Jelšava
kontakt: 058/448 20 65, 0903 135 443
Predsedníctvo
Mgr. Ivan Bojna − námestný farár
MVDr. Milan Kolesár – zborový dozorca
 
kantor: Ladislav Tomes
9:00 Služby Božie
   

Kameňany

009 Kamenany-kostol4Cirkevný zbor ECAV na Slovensku Kameňany
adresa:  049 62 Kameňany
kontakt: 0903 135 443
Predsedníctvo
Mgr. Ivan Bojna − námestný farár v Jelšave - administrátor
Margita Ganajová – zborová dozorkyňa
 
kantor: Ladislav Tomes
Služby Božie:
14:00 Kameňany 4. nedeľa v mesiaci
 

Koceľovce

010 kocelovce-k1Cirkevný zbor ECAV na Slovensku Koceľovce
adresa:  Koceľovce 31, 049 35 p. Ochtiná
kontakt: 058/793 19 09
Predsedníctvo
Mgr. František Lompart − zborový farár
Milan Lukáč– zborový dozorca
 
kantorka: Erika Piribéková
Služby Božie:
11:00 Koceľovce
9:30 Slavoška každá 2. nedeľa
9:30 Markuška každá 2. nedeľa
13:30 a 15:00 striedavo Hanková a Brdárka 4. nedeľa v mesiaci
   

Kunová Teplica

011 kostol-kunova teplicaCirkevný zbor ECAV na Slovensku Kunová Teplica
adresa: Kunova Teplica 049 32
kontakt: 058/792 81 02
Predsedníctvo
Mgr. Andrea Trencsényiová − námestná farárka v Dlhej Vsi - administrátor
Marta Balázsová – zastupkyňa
 
kantorka: Katarína Drenková
Služby Božie:
13:30 Kunová Teplica 2. nedeľa v mesiaci
13:00 Plešivec 1. nedeľa
 

Mokrá Lúka

012 mokra luka-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku Mokrá Lúka
adresa: Mokrá Lúka 232, 050 01
kontakt: 058/488 11 70, 0918 828 373
Predsedníctvo
Mgr. Marta Klátiková − zborová farárka
Margita Paličková – zborová dozorkyňa
 
kantor: Ing. Igor Klátik
9:30 Služby Božie
   

Muránska Dlhá Lúka

012 mokra luka-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku Muránska Dlhá Lúka
adresa: Muránska Dlhá Lúka 126, 050 01 Revúca
kontakt: 058/443 33 13, 0918 145 505
Predsedníctvo
Mgr. Ing. Danica Hudecová − zborová farárka v Revúcej - administrátor
Margita Jankovičová – zástupca zborového dozorcu
 
kantor: Zuzana Petrovičová
10:00 Služby Božie
 
 

Nándraž

014 Nandraz-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku Nándraž
adresa: Nandraž, 049 61 p. Rákoš
kontakt: 047/549 12 15
Predsedníctvo
Mgr. Dušan Pavel Hrivnak − zborový farár-konsenior v Rat. Bystrom - administrátor
Július Kriak – zborový dozorca
 
kantorka: Katarína Šedivá
Služby Božie:
14:00 Nandraž 2. nedeľa v mesiaci
13:00 Rákoš 2. nedeľa v mesiaci
   

Nižná Slaná - Kobeliarovo

015 NizSlanaCirkevný zbor ECAV na Slovensku Nižná Slaná - Kobeliarovo
Letná 39, 049 23 Nižná Slaná
kontakt: 058/795 12 41; Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
Predsedníctvo
Mgr. Miroslav Maťo − námestný farár
Zuzana Jungerová – zborová dozorkyňa
 
kantorka: Janka Ferenčíková
Služby Božie:
8:00 Kobeliarovo
9:30 Nižná Slaná
11:00 Henckovce
 

Ochtiná

016 ochtinaCirkevný zbor ECAV na Slovensku Ochtiná
adresa:  Ochtiná 150, 049 35
kontakt: 0905 874 096
Predsedníctvo
Mgr. František Lompart − zborový farár
Kvetoslava Nemčková – zborová dozorkyňa
menovaný: Martin Dudáš, diakon
 
kantori: Rastislav Durek, Milan Leng, Eva Barciová ml.
Služby Božie:
10:00 Ochtiná
13:15 Rochovce
   

Ratková

017 ratkova-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku Ratková
adresa:  982 66 Ratková
kontakt: 047/569 62 74
Predsedníctvo
Mgr. Adriana Hrivnaková – námestná farárka v Sirku - administrátor
Ivan Bakoš – zborový dozorca
 
poddozorca Ján Matej (Rybník)
kantori: Jana Valková (Ratková), Ján Matej (Rybník)
Služby Božie:
9:00 Sása každá 2. nedeľa v mesiaci
9:30 Ploské každá 3. nedeľa
11:00 Ratková každá 3. nedeľa
10:00 Ratkovská Suchá nepravidelne
10.30 Skerešovo nepravidelne
13:00 Španie Pole každá 2. nedeľa v mesiaci
 

Ratkovské Bystré

018 ratkov-bystr-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku  Ratkovské Bystré
adresa:  Ratkovské Bystré, 62982 66
kontakt: 047/549 12 15
Predsedníctvo
Mgr. Dušan Pavel Hrivnak − zborový farár-konsenior
Vladimír Ďuriška – zborový dozorca
 
kantor: Ján Zán
Služby Božie:
9:30 Ratkovské Bystré
11:00 Hrlica 1. nedeľa v mesiaci
14:00 Krokava nepravidelne
   

Rejdová

019 kostol-rejdovaCirkevný zbor ECAV na Slovensku Rejdová
adresa:  Rejdová 33, 049 26 Rejdová
kontakt: 058/794 01 18
Predsedníctvo
Mgr. Karmen Želinská – námestná farárka vo Vyšnej Slanej - administrátor
Ján Krišťák – zborový dozorca
 
kantorka: Jarmila Dorová
10:00, 16:00 Služby Božie
 

Revúca

020 kostol-revucaCirkevný zbor ECAV na Slovensku Revúca
adresa:  Francisciho 19, 050 01 Revúca
kontakt: 058/442 18 62, 058/443 23 98, 0915 656 389
Predsedníctvo
Mgr. Ing. Danica Hudecová − zborová farárka
Mgr. Danica Bergelová – zborová dozorkyňa
 
kantorky: Jana Januchová st., Jana Januchová, Zuzana Petrovičová
Služby Božie:
9:30 Revúca
14:30 stanica opatrovateľskej služby 1. a 3. nedeľa
16:00 nemocnica 1., 2. a 3. nedeľa v mesiaci
   

Roštár

021 kostol-rostarCirkevný zbor ECAV na Slovensku Roštár
adresa:  Roštár 23, 049 35 p. Ochtiná
kontakt: 058/793 19 09
Predsedníctvo
Mgr. František Lompart − zborový farár v Koceľovciach - administrátor
Mária Romančíková – zborová dozorkyňa
 
kantorka: Erika Piribéková
Služby Božie:
8:30 Roštár každá 2. nedeľa
14:00 Petrovo 1. nedeľa v mesiaci
 

Rozložná

022 kostol-rozloznaCirkevný zbor ECAV na Slovensku Rozložná
adresa:  Rozložná, 049 32 p. Štítnik
kontakt: 058/793 13 42, 0903 961 643
Predsedníctvo
Mgr. Dušan Hano – námestný farár v Štítniku - administrátor
zborový dozorca - neobsadené
 
Služby Božie:
14:00 Rozložná 1. nedeľa v mesiaci
14:00 Gočaltovo 3. nedeľa v mesiaci
   

Rožňava

023 Roznava-kCirkevný zbor ECAV na Slovensku Rožňava
adresa:  Šafárikova 5, 048 01 Rožňava
kontakt: 058/732 50 66, 058/734 50 06 − byt farára, 0918 828 353 Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. ; www.ecav-rv.sk
Predsedníctvo
ThDr. Jerguš Olejár − zborový farár-senior
Ing. Ján Štefan - zborový dozorca
menovaní: Mgr. Ľubica Olejárová, PhD. − námestná farárka
Mgr. Viliam Solárik - námestný farár
 
kantori: Mgr. Janka Tomášiková, Zoltán Kovács
Služby Božie:
 8:30 maďarské
10:00 slovenské
9:00 Domov dôchodcov
13:00 Nemocnica sv. Barbory
10:00 Kružná 2. a 4. nedeľa v mesiaci (maď.)
11:00 Rudná 1. nedeľa v mesiaci
11:00 Jovice 3. nedeľa v mesiaci
 

Rožňavské Bystré

024RoznBysCirkevný zbor ECAV na Slovensku Rožňavské Bystré
adresa:  Rožňavské Bystré 76, 049 31
kontakt: 058/798 51 33, 0918 828 354
Predsedníctvo
ThDr. Jerguš Olejár − zborový farár-senior v Rožňave - administrátor
Marta Lajčáková - zborová dozorkyňa
menovaný: Mgr. Ján Gallo − kaplán
 
Služby Božie:
8:30 Rakovnica
10:00 Rožňavské Bystré
   

Sirk

025 sirk-kostol Cirkevný zbor ECAV na Slovensku   Sirk
adresa:  Sirk 75, 049 64
kontakt: 047/549 12 15
Predsedníctvo
Mgr. Adriana Hrivnaková − námestná farárka
Tibor Alberty - zborový dozorca
 
kantorka: Janka Valková
Služby Božie:
13:00 Sirk
15:00 Turčok nepravidelne
 

Slavošovce

026 slavosovce-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku  Slavošovce
adresa:   Slavošovce 161, 049 36
kontakt: 058/799 91 55
Predsedníctvo
Mgr. Lýdia Naďová − námestná farárka
Zuzana Vilimová - zborová dozorkyňa
 
kantorky: Andrea Vojtová, Beáta Barboriaková
10:00 Služby Božie
   

Šivetice

027 kostol-siveticeCirkevný zbor ECAV na Slovensku Šivetice
adresa:   049 15 Šivetice
kontakt: 0903 135 443
Predsedníctvo
Mgr. Ivan Bojna − námestný farár v Jelšave - administrátor
Tibor Balážik - zborový dozorca
 
kantor: Ladislav Tomes
Služby Božie:
14:00 Šivetice 3. nedeľa v mesiaci
13:00 Prihradzany 4. nedeľa v mesiaci
 

Štítnik

028 stitnik-kostolCirkevný zbor ECAV na Slovensku Štítnik
adresa:  Teplická 208, 049 32 Štítnik
kontakt: 058/793 13 42, 0903 961 643
Predsedníctvo
Mgr. Dušan Hano – námestný farár
Miloš Gallo-Barnák – zborový dozorca
 
kantor: Vladimír Gašpar
Služby Božie:
9:00 Honce
10:30 Štítnik
 
   

Vlachovo

029 vlachovo-kCirkevný zbor ECAV na Slovensku Vlachovo
adresa:   Kamenná 137, 049 24 Vlachovo
kontakt: 058/795 91 98, 0908 970 100, 0918 828 319; Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
Predsedníctvo
Mgr. Martina Gdovinová − zborová farárka
Alžbeta Martinková - zborová dozorkyňa
 
kantori: Paulína Hrubošová, Lukáš Hajdúk
Služby Božie:
9:30 Vlachovo
11:00 Gočovo
 
 

Vyšná Slaná

030 kostol-vysnSlanaCirkevný zbor ECAV na Slovensku Vyšná Slaná
adresa:  Vyšná Slaná 185, 049 26
kontakt: 058/794 01 46
Predsedníctvo
Mgr. Karmen Želinská − zborová farárka
Miloš Klima – zborový dozorca
 
kantor: Ing. Ján Bezek
10:30 Služby Božie